Blog > Komentarze do wpisu

W krainie pasków

Witajcie!!

 

Nigdy nie wychodzą z modowego obiegu , a ich aranżacyjne możliwości zaskakują nas swoją mnogością i częstotliwością .Paski dodają fantazji  , uroku i świeżości naszym projektom. Wprowadzając pewien rodzaj ruchu , burzą monotonię naszych kompozycji i przeganiają z nich nudę! Zapraszam do moich pasiastych stylizacji!


 koszulka w żółte i zielone pasy , białe jeansy , złote baletki

Koszulka w miętowe i żółte pasy ( george ) jest świetnym pomysłem ożywczym na monotonię i szarość dnia, doskonale komponując się z białymi jeansami ( duty free). Uzupełnieniem całości są złote baleriny(ardene).

 

sukienka w paseczki ( terranova )

Jedna z moich ulubienic - długa, lekka , znakomita na upalne dni , sukienka w kolorowe paseczki (terranova).

 

bluzka w białe i czarne paski , czarne spodnie i baleriny

 Klasyczne połączenie białych i czarnych pasków (bik bok) to ponadczasowa stylizacja , fantastycznie komponująca się z czarnymi bądź białymi dodatkami .

bluzka w paski (george),jeansy(h&m) , baletki (ardene)

bluzka w paski , jeansy(h&m) , czerwone baletki(ardene)bluzka w paski(george),jeansy(h&m),czerwone baleriny(ardene)

 

Moje ukochane połączenie kolorów - znakomite trio - biel , czerwień i granat , niesamowite są we wspólnej kompozycji!Bluzka na ramiączkach ( george ) świetnie łączy się z granatowymi jeansami ( H&M ) i czerwonymi balerinami   (george). Idąc dalej w tym szaleństwie dodajmy szal z odmiennym wzorem (C&A)!


sweterek(old navy),beżowe spodnie,złote baleriny(ardene)

Ostatnia z moich propozycji paskowego fatałaszkowa - sweterek (old navy) w kremowe i groszkowe pasy w połączeniu z beżowymi spodniami i złotymi balerinami (ardene).

 


środa, 15 maja 2013, patkas1979
Tagi: paski

Polecane wpisy